![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXLGQPTIQbqi3Yvymh0ZVBqWhPSx88aLh657G6sT6MB-oGHHflavk-9JzPhIvtq0_rJFPM6n46iigwBQnF607QPBl87leDfIDNvuEkLSV0WL0Dttvbv4Gm68eweFR2mglKfB7MVxA4i9Ix/s1600/yacu1-300x225.jpg)
Поліцейські розшукали неповнолітню втікачку.
Дівчина не стала жертвою злочинних посягань. Поліцейські передали її під опіку вихователів оздоровчого санаторію, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області - пише ZZ.
Нагадаємо, 16-річна вихованка школи-інтернату із Нового Села Підволочиського району в період з 23.30 10 липня до 05.00 11 липня самовільно залишила Кременецький психо-неврологічний дитячий санаторій, де перебувала на оздоровленні.
Разом з нею втекла ще одна неповнолітня – 15-річна вихованка Бережанської школи-інтернату. Проте дівчину вдалося швидко розшукати, а її 16-річної подруги не було протягом тривалого часу. На щастя, все обійшлося.
Поліцейські дякують усім небайдужим, хто допомагав у пошуку неповнолітніх.