Про зникнення сина, 1989 року народження, жителя села Кордишів Шумського району, заявила 22 липня його матір.
Жінка розповіла, що хлопець ще 20 липня вийшов з дому і уже кілька днів про його місце перебування вона не знає.
Знайшли безвісти зниклого у колодязі глибиною 57 метрів, який знаходився на закинутій території неподалік будинку, де мешкав чоловік. Проведеними оперативно-розшуковими заходами стало відомо, що саме там знаходиться тіло шумчанина.
За словами слідчих, криниця уже давно висохла і люди, аби убезпечити своїх дітей, прикрили її дошками. Проте за деякий час помітили, що колодязь знову відкритий. Саме там на п'ятдесятисемиметровій глибині знайшли зниклого.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2018/july/kru2.jpg)
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2018/july/kru6.jpg)
Тіло шумчанина діставали рятувальники служби надзвичайних ситуацій. При огляді судмедексперт виявив садна голови, рук та ніг, характерні для падінні з висоти. Інших тілесних ушкоджень, які б свідчили про насильницьку смерть, не виявлено. Остаточну причину смерті встановить експертиза. Проте односельчани розповідають, що два роки тому покінчила життя самогубством рідна сестра загиблого і з того часу чоловік усім казав, що скоро піде до неї.