На Тернопільщині – закулісні ігри навколо дорожніх тендерів?

11 травня управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації оголосило 5 тендерів на поточний середній ремонт автомобільних доріг місцевого значення.

Для тендерних пропозицій відкрито 5 позицій:

– поточний середній  ремонт в Тернопільському, Зборівському, Підволочиському і Теребовлянському районах на суму 62,1 млн. грн.;
– поточний середній ремонт в Заліщицькому, Борщівському, Чортківському і Гусятинському районах на суму 71 млн. грн.;
– поточний середній ремонт в Козівському, Підгаєцькому та Бережанському районах на суму 42,7 млн. грн.;
– поточний середній ремонт в Збаразькому, Кременецькому, Шумському та Лановецькому районах на суму 48,5 млн. грн.;
– поточний середній ремонт в Бучацькому і Монастириському районах на суму 27,8 млн. грн.
Відповідно до процедури триває процес подання тендерних пропозицій. Цікаво, що можливі учасники зверталися за роз’ясненнями, внаслідок чого уточнені техзавдання та тендерна документація. Тому  термін подання пропозицій  зміщено на часовий проміжок 18-20 червня.
Нагадаємо, що на ринку дорожніх робіт на Тернопільщині точиться жорстока конкуренція. Монополію “Техно-буд-центру”, що належить до сфери інтересів бізнес-тандему Юрія Ханіна та Андрія Яреми, пробують розбити нові місцеві бізнес-структури – “БМ буд” та   “Глобал білдінг інжініринг”.  Така конкуренція приносить перші результати. Зокрема, завдяки участі ГБІ у тендері на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення ціна угоди впала з 63 до 20 мільйонів.
Очевидно, через наявність конкуренції близько 250 мільйонів гривень, які мають бути витрачені на ремонт доріг місцевого значення, розподілені на 5 окремих лотів.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення