На Кременеччині звільнили директорку, яка розтратила кошти на ремонт школи

Батьки домагалися звільнення директора Почаївської школи через неналежний стан приміщення, у якому навчаються діти. На виконкомі Почаївської міської ради було прийняте рішення оголосити директору догану. Тоді ж 22 травня тоді ще діючому директору вручили догану за неналежний стан початкової школи, а що стосується іншого корпусу, то батьки школярів ініціювали аудиторську перевірку фінансової та господарської діяльності - пише ovid.com.ua.
З початку 2017 року на ремонт школи виділили мільйон 400 тисяч гривень. Проте за ці кошти відремонтували лише половину покрівлі на даху. Роботи будівельники продовжували навіть під час занять школярів.
Увесь навчальний рік в освітньому закладі уроки тривали по 35 хвилин замість 45. Також через ремонт довелося впровадити навчання у дві зміни Бували випадки, що через брак приміщень в одному класі викладали предмет учням із двох-трьох класів, – обурюються батьки.
Керівник закладу Варвара Кухаревич усі звинувачення раніше спростовувала, а з журналістами сьогодні взагалі відмовилася спілкуватися.
“Директор обіцяла за два місяці відремонтувати старий корпус, але досьогодні роботи не виконані”, – каже місцева жителька, мама учнів Оксана Ковальчук.
Сьогодні в Почаєві відбулася сесія міської ради. Батьки школярів прийшли на акцію протесту з вимогами, аби виділили додаткові кошти на те, щоб будівлю доремонтували. А також підняли питання звільнення директора з займаної посади. Депутати розглянули ці питання. Рішення про виділення коштів відклали, аби більш детально його вивчити. А от щодо директорки – під тиском батьків депутати все таки проголосували за звільнення керівника школи.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення