Подробиці масового отруєння дітей на Кременеччині

Садочок на Кременеччині, в якому зареєстрували спалах кишкової інфекції, закрили.


14.06.2018 р. зареєстрований спалах кишкової інфекції серед вихованців навчально-виховного комплексу «Гаївська ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» Кременецького району. Захворіло 5 дітей, всі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Кременецької районної клінічної лікарні з попереднім діагнозом «Гастроентероколіт середньої важкості» - пише Погляд.
Фахівцями Кременецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби розпочато проведення спільного епідрозслідування, в 09.20 год. здійснено виїзд у вогнище та розпочато проведення обстеження НВК «Гаївська ЗОШ I-II ст.–ДНЗ» з метою організації заходів з ліквідації вогнища та здійснення комплексу лабораторних досліджень спрямованих на встановлення причин та джерела інфекції.
Розпорядженням в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимира Богоноса роботу «Гаївської ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» призупинено.
Причини спалаху будуть повідомлені після проведення розслідування спалаху та отримання результатів проведених досліджень.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення