Як розгорталися дії ліричної драми, могли спостерігати глядачі учора у Кременецькому ботанічному саду.
Студенти Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка показали там виставу «У неділю рано зілля купала» за однойменною повістю Ольги Кобилянської - повідомляє Терен.
Фатальний сюжет, незвична локація, музика та неповторна гра акторів вразили глядачів. Хто не був – має нагоду завітати сьогодні ввечері, а кому сподобалося – прийде за емоційною «добавкою».
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/05/vystava1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/05/vystava.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/05/vystava3.jpg)
– Студентський експериментальний театр «Пілігрим» КОГПА ім. Тараса Шевченка − найкращий. Сьогоднішня вистава «В неділю рано зілля копала» була винятковою, оскільки місцем проведення був обраний Кременецький ботанічний сад, а скрипка, вогонь і містика додали особливого ефекту.
Хто ще не бачив виставу, завтра о 20.30 має таку нагоду, – ділиться враженнями Оля Дух.