Саме сьогодні очікують аншлагу у Львівському Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, завдяки кременчанину Станіславу Ольшанському
пише kremenets.city.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1ccj8m1o51a9c8936ku1kmp199u1m.jpg)
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1ccj8mqtbn851udk1qam1kb51fpc25.jpg)
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1ccj8np0n1auccbt104uvs11fld2k.jpg)
Відомо, що артист, виконуватиме свою партію, як почесний гість у театрі, де розпочинав свою кар’єру. У Станіслава Ольшанського тепер чимало шанувальників, ось що пишуть про очікування завтрашнього балету на сайті Львівської Національної опери.
О 18 годині у театрі відбудеться балет на 3 дії "Дон Кіхот" за романом Мігеля де Сервантеса.
Нагадаємо, що з 2016 року, молодий артист є першим солістом Національної опери України у Києві.