![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhu0wkFs5EBm64n3QhmzfDKfnhzXc7mpazVBbP404NuKjs7YgpPurpO2M8HEAyYtXYtacbgpC4tt0JW-7zbj0zNpt8VZa-RAjIHUK40utWNA6qt0UyDAjI0mxm3WLCudjOQ-UUeuv3AYYo4/s1600/29598137_948741751952281_4167658110392741304_n.jpg)
Про мертві душі у Кременецькому санаторії розповідає у Ксюша Пилипович у facebook
Боляче про це писати, але.... ДІСТАЛО! Мова піде про Кременецький санаторій.
Це ж як потрібно по свинськи відноситися до маленьких пацієнтів і їх батьків, щоб в санаторних умовах діти отримували з процедур лише повітряні та сонячні ванни?! Зважаючи на важкий матеріальний стан, для деяких батьків такий санаторій єдина можливість безкоштовно оздоровити дитину, але, практично, усі пацієнти швидко розчаровуються у такому "оздоровленні" тому, що його просто немає. Ситуація дійшла до абсурду. Одна недолуга керівниця (старша медсестра) заставляє працівників оформляти своїх дітей. Але свої діти навчаються у школах і сумлінно відвідують заняття. А в санаторії нібито лікуються, харчуються і справно виконують ліжкодні. Все як у класика :кошти виділяються на "мертві душі". Є заклад, на базі якого можна було б допомагати дітками з особливими потребами чи тим, хто перебуває у важкій життєвій ситуації, чи просто надати певний об'єм медичних послуг....., але. Але таке враження, що певним особам такий теперішній занепад вигідний. От і робіть висновки.