Ремонт дороги Тернопіль-Кременець – у пріоритеті

Ділянка Тернопіль-Кременець міжнародної автомагістралі М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече залишається пріоритетом Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Розпорядженням Кабінету Міністрів№78 від 17 січня виділено кошти на поточний середній ремонт ще 11 км траси. Фрезерування старого покриття на вищезазначених кілометрах на замовлення Служби автомобільних доріг області розпочали з першим весняним теплом. Роботи виконує підрядна організація «Техно-Буд-Центр».
«Завдяки тому, що працювали кожного погожого дня, фрезерування на 11-кілометровій ділянці завершують. Надалі підрядник зосередиться на регенерації основи та укладання і покриття. Зараз на трасі стелять 1800 тонн вирівнюю чого шару. Його згодом накриють верхнім шаром щебенево-мастикового асфальтобетону», – сказав начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.
Загалом протягом 2018 року на дорозі Тернопіль-Кременець провели: фрезерування – 11 км; регенерацію – 7 км; укладання вирівнюю чого шару покриття на 5 км (8450 тонн асфальтобетону).
«Якщо погодні умови і надалі будуть сприятливими, завершимо роботи наприкінці травня. Після укладання верхнього покриття на відремонтованій ділянці проведуть заходи з організації дорожнього руху», – додав Богдан Юлик.
Загальне фінансування ремонту 11 км траси М-19 у межах Тернопільської області становить 154300000 грн.
Джерело: nday.te.ua

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення