Впродовж місяця кременчан можуть оштрафувати за шум в природних угіддях

Впродовж цього місяця вас можуть оштрафувати за будь-який шум в природних угіддях Тернопільщини.

Навесні у лісових, польових та водно-болотних угіддях гніздиться перната дичина, виводиться звір, настає пора турбот у диких птахів і тварин, які потребують особливих умов: спокою та тиші - пише vkursi.te.ua.
У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня статтею 39 Закону України «Про тваринний світ», забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).
Державна екологічна інспекція у Тернопільській області повідомляє, що з метою збереження та збільшення чисельності фауни дикої природи у цей весняний період в лісах та в інших угіддях настає «Сезон тиші».
Доведено, що фактор неспокою згубно впливає на наших «менших братів», тому Інспекція звертається до жителів Тернопільщини не зчиняти галас під час відпочинку та прогулянок на природі, не вмикати гучно музику, бути особливо обережним з вогнем. Сезон тиші – це час масового розмноження диких тварин та птахів. Законодавство України зобов’язує користувачів угідь та звичайних громадян у період сімейних турбот диких тварин дотримуватися тиші.
За порушення вимог щодо охорони середовища перебування диких тварин статтею 87 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму від 510 до 1190 гривень.
За наявності відповідної інформації щодо порушень охорони середовища диких тварин закликаємо негайно повідомляти Держекоінспекцію, органи Національної поліції, лісової охорони та рибний патруль. Порушники таких вимог несуть повну відповідальність відповідно до діючого законодавства.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення