На Кременеччині злодій намагався викрасти чуже авто

У кримінальну пригоду потрапив мешканець села Білокриниця. Спочатку молодик намагався викрасти чужий транспортний засіб, однак, не завершивши справу до кінця, вирішив привласнити речі з автівки.

Злочину передувала випивка. Молодик пізно ввечері повертався з гулянки до села з райцентру та на вулиці поблизу автовокзалу запримітив "жигулі", які безпечний власник залишив незачиненими та ще й з ключами у замку запалювання. Захмелілий парубок вирішив доїхати до домівки на чужому транспорті та сів за кермо. Однак завести машину виявилося справою непростою – автозлодій так старався, що аж зламав ключ.
Зрозумівши, що рушити не вдасться, вирішив хоч вкрасти цінні речі з салону. Забравши набір інструментів та флеш-карту пам’яті, кременчанин таки подався пішки до свого села.
А вже вранці його розшукали працівники поліції . У скоєному підозрюваний зізнався.
За свій безглуздий, однак протиправний вчинок мешканець району відповідатиме згідно статті 185 (крадіжка) та замахом на злочин статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) . Тривають слідчі дії.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення