«Арсенал» з Білокриниці переміг «Колос»

Чвертьфіналіст Ліги чемпіонів і потенційний учасник обласних змагань – «Арсенал» з Білокриниці (Кременецький район) 25 березня, у товариському матчі зустрічався із бронзовим призером чемпіонату Кременецького району – ФК «Колос» (с. Гаї).
Важке поле у селі Іква не дозволило гравцям обох команд грати у комбінаційний футбол, тим не менше «каноніри» святкували впевнену перемогу – 3:0.
Як розповів адміністратор і капітан «Арсеналу» Руслан Тарківський, вже на 5-й хвилині матчу нападник Сергій Федорук (у минулому сезоні виступав у чемпіонаті Тернопільської області за ФК «Кременець-Академія») відкрив рахунок. На 23-й хвилині подвоїв перевагу «канонірів» Олексій Сімора (2:0). А у другому таймі на 63-й хвилині Дмитро Парійчук встановив остаточний рахунок у матчі (3:0).
«Арсенал» у звітному  матчі виступав у такому складі: Олексій Шишигін, Андрій Мороз, Олексій Саверко, Віталій Деревінський, Володимир Терещенко, Андрій Станіславчук, Сергій Семеренко, Захар Шейлюк, Сергій Федорук, Олексій Сімора, Сергій Коваль. На заміну виходили: Роман Сімора, Віталій Хмель, Валерій Деревінський, Руслан Тарківський, Дмитро Парійчук, Дмитро Яськевич, Богдан Антонюк, Олександр Баландюк.
На перегляді в «Арсеналі» перебувають новачки, два гравці із Славути – лівий захисник Богдан Антонюк та лівий вінгер Олександр Баландюк.
Для «Арсеналу» цей поєдинок став третім у міжсезонні. В них було здобуто дві перемоги та одного разу команда залишила поле переможеною.
Джерело: ffternopil

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення