Подробиці у справі кременецького прокурора

На хабарі 2500 доларів США викрили прокурора Кременецької місцевої прокуратури Тернопільщини та його поплічника – співробітника ДСНС в області.

Про це повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко. Затримання проводилося Генеральною інспекцією Генпрокуратури України спільно з СБУ в Тернопільській області саме в момент отримання хабаря. Факт отримання неправомірної вигоди задокументовано - пише Реально.
Під час проведення досудового слідства встановлено, що прокурор Кременецької місцевої прокуратури, здійснюючи нагляд за досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, у формі процесуального керівництва, за попередньою змовою та за пособництва із співробітником ДСНС України в Тернопільській області з початку лютого 2018 року вимагали в особи (також співробітника ДСНС України в Тернопільській області) неправомірну вигоду в розмірі 2500 доларів США за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності.
За інформацією Народна Рада Кременець було затримано ОлександраТабачука. У активістів , стосовно його діяльності є також багато запитань, і пов’язана вони із його роботою,  як процесуального керівника по кримінальних провадженнях, які стосувалися Кременецької міської ради.
Дві справи, були закриті 22 червня 2017 року після річного «провадження», незважаючи на те, що не було проведено усіх слідчих дій та не встановлено кінцевого результату. Справа щодо підробки міською радою сесійних рішень уже більше року знаходиться під «пильним» оком прокурора Табачука, але він уперто ігнорував факти, які були надані активістами слідству. У руслі останньої події стає зрозуміло, чим такі дії прокурора мотивувалися, – йдеться у заяві “Народної Ради”.
Звернення щодо його дій була подана “Народною Радою” на ім’я обласного прокурора В. Перча, і 19 лютого нам була направлена відповідь з обласної прокуратури про те, що керівник Кременецької прокуратури Шарабара В. зобов’язаний провести перевірку поданої нами інформації щодо порушень, які стосуються вище названих кримінальних проваджень.  Питання наступне: чи вистачить духу керівнику прокуратури проявити характер чи він також у системі? – питають активісти.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення