У Кременці пройшли відразу два Чемпіонати України

Чемпіонат України зі стрибків на лижах і лижного двоборства відбувся у Кременці.  У змаганнях брали участь 45 спортсменів з Тернопільської та Івано-Франківської областей. Це юнаки та дівчата  2002-2006 років народження.
Турнір у Кременці відбувався упродовж трьох днів. Спортсмени стрибали з 30-ти метрового трампліна, який розташований на лижному комплексі, а також змагались, хто швидше подолає спуск на санях.
«Одночасно два Чемпіонати України із зимових видів спорту проходило в Кременці. Цього разу були учасники з Тернопільської та Івано-Франківської областей. У поєдинку стрибків з трампліна перемогли спортсмени з Тернопільщини, а в санних перегонах – львів’яни. Радує те, що з кожним наступним змаганням наші спортсмени вдосконалюють свої навички. Дуже сподіваюся, що лижний спорт має велике майбутнє у нашому регіоні. Проте важливим питанням залишається – це поліпшення матеріально-технічної бази, зокрема санної траси, яка єдина в Україні. Це унікальна споруда, такої більше в Україні немає», – відзначив президент федерації лижного спорту в Тернопільській області Василь Коженьовський.
Спортсмен Володимир Довгань бере участь у змаганнях не вперше. Проте кожного разу відповідально ставиться до поєдинку та докладає максимум зусиль.
«Для мене це вже треті змагання. В загальному своїм результатом задоволений. Але звісно хотілося кращого. Цього разу були досить сильні суперники».
У Чемпіонаті наші земляки показали кращі результати у стрибках з трампліну.
Софія Романська zz.te.ua

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення