Військовий капелан УПЦ МП з Почаєва виявився сепаратистом?

На своїй сторінці в російській соцмережі «Вконтакте» військовий капелан УПЦ МП з Почаєва публікує відверто антиукраїнські матеріали пише zz.te.ua.
«Михаил Антонюк», відомий у Почаєві як ієромонах Кукша, крім капеланської роботи з військовослужбовцями також навчає учнів Почаївської духовної семінарії УПЦ МП, де працює економом. А у вільний час цей московський батюшка ще й активний блогер та проросійський пропагандист. Ось лише декілька заголовків з його публікацій на сторінці «Вконтакте»: «Съемки скрытой камерой, как тролли отчитываются за оскорбления и ложь в адрес Путина», «Реклама российской армии», «Боевые успехи Российской авиации в Сирии…», «… г.Мариуполь, украинские фашисты расстреливают мироне население», «Признание сотрудника СБУ в изъятии органов у людей», «Украинизация. Как создавали Украину», «Наемники за деньги едут убивать одесситов», «Майдоновы стрелки мирного Протеста!!! Стреляют по своим «пушечному мясу» чтоб розжечь войну !!!»
Важко уявити, як такий капелан налаштовує на боротьбу з російськими окупантами українських військовослужбовців, якщо позаочі називає їх «украинскими фашистами». Таких «священиків» до звичайних людей підпускати не варто, а до військовослужбовців і поготів.
Не так давно повідомлялось, що у с. Білокриниця на Кременеччині планують відновити роботу військової частини, тож існує небезпека, що лояльні до московської церкви місцеві чиновники можуть довірити капелану-сепаратисту духовну опіку над українськими військовослужбовцями.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення