У Зимових Олімпійських ХХІІІ іграх-2018 візьмуть участь спортсмени з Кременеччини
- пише Kremenets.City.
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1c2gigh2h1jsng0ov5d1rjl18uv1m.jpg)
![](https://adm.abo.media/upload/article/o_1c2gihdq8ggm1uch118r1djn33425.jpg)
«Наші земляки не вперше стають учасниками олімпіади, - каже Ганна Казмірук провідний інспектор відділу у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту РДА, - так, у 2012 році вони виступали на ХХІІ Зимових Олімпійських іграх 2014, які проходили у Сочі. Тренером наших олімпійців є Василь Казмірук».
На олімпіаді 2018 у змаганнях на двомісних санях у чоловіків виступатиме на льодовій трасі в Пхьончхані «синьо-жовтий» дует у складі Олександра Оболончика та Романа Захарківа, а у стартах на одномісних санях Україну представлятиме Андрій Мандзій.