Чиї деруни кращі змагалися у Старому Почаєві на Кременеччині.
Цій улюбленій українцями страві присвятили справжні змагання під назвою «Відпочиньте разом з нами, пригощаєм дерунами».
Розважальна програма відбулася у рамках районного конкурсу на кращий масовий захід серед сільських клубних закладів.
– Учасники фольклорного колективу розповіли присутнім про історію виникнення та рецепти дерунів в Україні, заспівали українських народних пісень. Упродовж програми звучали жарти, виконувались сатиричні сценки, українські народні та сучасні хореографічні постановки. Свої музичні вітання подарували присутнім учасники гурту «Деруни», – пишуть на сайті Кременецької РДА.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/10/22768178_707225429478129_1332475829_o-700x525.jpg)
До смачного свята приєдналися й представники влади в обличчі сільського голови Ст. Почаєва та представника РДА. Насамкінець заходу усіх бажаючих пригостили дерунами, які приготували господині села.