Щодо поліцейських, які ведуть справу Ващенка вимагають службового розслідування 📹

«Народний контроль» вимагає службового розслідування щодо поліцейських, які ведуть справу Віталія Ващенка.

20 жовтня, член депутатської групи «Народного контролю» Андрій Антонищак з трибуни ВРУ оголосив депутатський запит, у якому вимагає повідомити про хід розслідування вбивства депутата Кременецької міськради, громадського активіста Віталія Ващенка та відсторонити від посади головного поліцейського Тернопільської області.
«Уже більше року пройшло з часу вбивства громадського діяча Кременеччини, голови фракції «Народний контроль» у Кременецькій міськраді Віталія Ващенка. Віталій розслідував багато резонансних тем, як-от вирубка лісів, закупівля за завищеними цінами, смертельне ДТП. Його вбивство – не що інше, як помста за чесну позицію та принциповість. Але справа затягується й замовники досі не на лаві підсудних», – сказав нардеп.
Антонищак наголосив, що з вищезазначеного видається, що начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол не має достатніх професійних і управлінський якостей, щоб організувати якісне й ефективне досудове розслідування.
 «Ми вимагаємо провести службове розслідування щодо бездіяльності Богомола та відсторонити його від займаної посади, у зв’язку із затягуванням розслідування щодо кримінального провадження по замовниках вбивства Віталія Ващенка. Також від Генпрокурора та міністра МВС вимагаємо взяти справу під особистий контроль», – констатував Андрій Антонищак.
Нагадаємо, що Віталій Ващенко загинув 27 травня після жорстокого побиття на подвір’ї власного будинку.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення