![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhVLT7iufYjuHuu1Uex-FqbB4s06ey7jGtbPyIPOWwREOfWZzGtBQNCJpYkUs_VzBMGWkU_qMqydP-EXDhxbpHUgOLrAjLvGBabdUdLV-E1mw6x5uVFWc12XPf-_GMdVjGB78dJoktasJ0/s320/889aae9eefdbc821789a33781a788266.jpg)
Не пройшло і півроку після того, як директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадим Микулич заявляв, що наше оглядове колесо у нормальному стані.
Навіть у кращому, ніж таке саме у Залізному Порту. Посилався на експерта із Винниці. Або експерт був такий собі, або нам щось не договорюють. Бо на Херсонщині атракціон досі працює і збирає по 40 грн. за одне коло, а кременецьке… ну самі бачите. Дуже шкода…
Нагадаємо коментар пана Микулича, який він дав «Реально» у березні цього року:
– Під’їжджали до нас й бажаючі купити оглядове колесо. Це державне майно і ДІАЗ немає повноважень ним розпорядитися. Та й продати за безцінь, як металобрухт, також шкода. Як на мене, то нехай стоїть і чекає кращих часів. Можливо, підніметься економіка міста, і за співфінансування міської ради зможемо знову запустити атракціон в експлуатацію. В околиці, жоден районний центр немає такого колеса.
І, схоже, вже й Кременець немає. Кращих часів «чортове колесо» так і не дочекалося.
![Фото Реально.](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21463281_1060728490730851_3069660856006469755_n.jpg?oh=bde5b808e58cb6262571447d2563d8c3&oe=5A54E188)
![Фото Реально.](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21433146_1060728337397533_8538499451567246719_n.jpg?oh=2396ae80e81a17e4c4c414dda0bdf54e&oe=5A5FA6C8)
Нічого проти запуску в експлуатацію оглядового колеса не мали й у Кременецькій міській раді. Вартість ремонтних робіт оцінювали у 250 тис. грн.. Та ставили умову: поки територія міського парку культури та відпочинку не перейде у власність громади, долучатися до ремонту найбільшого у місті атракціону не будуть. А вже, мабуть, і не треба.
Олена ІЛИНИЧ Реально