Що забули в Кременці відомі письменники?

«Ліки від бідності давно знайдені – читайте книги». У цьому переконує організатор Західноукраїнського форуму творців та шанувальників краєзнавчої та туристичної книги «Книжний гостинець» прозаїк, краєзнавець, журналіст Сергій Синюк.
Захід тривав 26-27 вересня і зібрав навколо себе усіх книголюбів околиці: від тих, хто вже навчився читати і до тих, хто ще може читати.
У програмі форуму для малечі: майстер-клас з креативної казки та карнавал книжкових героїв. Дорослим, окрім спокуси придбати книги за цінами видавців, влаштували ток-шоу «Книжний експрес» без телевізора зате з іменитими авторами. До Кременця приїхали Дара Корній, Ірина Мацко, Петро Кралюк, Ольга Деркачова, Антон Санченко.
– «Книжний гостинець» проходить у Кременці вдруге. І це як друга книжка – постійна перепустка у літературу, – каже Сергій Синюк. – Наш форум створений максимально компактним за охопленням і глибоким за змістом. Ми не женемося за кількістю учасників. Підбираємо учасників, які пишуть для того, щоб їх читали, а також аби вони були здатні на розмову з аудиторією.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення