З систематичними затримками вже більше як 2 місяці отримують заробітню плату працівники медичної галузі Кременеччини.
![](http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/kremenetska/ua/142190/08.jpg)
У кременецькі РДА повідомляють, що 31 серпня 2017 року керівництво Кременецького району зустрілось з трудовим колективом райлікарні щодо проблем із виплатою заробітної плати. Районною владою направлені звернення до керівництва області із проханням допомоги у вирішенні даного питання.