Неймовірний футбольний камбек у Кременці

У 9-му турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу футболісти ФК «Кременець-Академія» та «Прогрес» (Заліщики) потішили нечисленних кременецьких вболівальників результативною грою. На двох команди забили шість м’ячів.

Найцікавіше те, що вже на 15-й хвилині першого тайму гості перемагали – 3:0. І, очевидно, розслабилися, зробили у перерві три заміни, та… поплатилися. Молода команда з Кременця зуміла на морально-вольових відіграти три голи (героєм зустрічі став Іван Сачковський, котрий відзначився дублем) і записала до турнірної таблиці друге очко в сезоні.

***
ФК «Кременець-Академія» – «Прогрес» (Заліщики) – 3:3 (1:3)
27 серпня. Кременець. Міський стадіон. 100 гл. +28 град.
Арбітр: Олександр Циганков (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Вадим Трач (Тернопіль).
Делегат-спостерігач: Іван Будівський (Теребовля).
ФК «Кременець-Академія»: Семчишин, Сайчук-к, Загородній (Федорчук, 90+2), Ліщишин, Радчук, Кухтій (Грицюк, 70), Корзун (Томич, 72), Сачковський, Понєдєльнік, Штибель (Щербатюк, 86), Галадей-к.
«Прогрес»: Равлик, Лилик (Бойчук, 46), Скибінський, Пастухов, Папірович, Гусляк-к, Валерій Токарчук, Владислав Токарчук (Ландяк, 70), П. Чорномаз (Славський, 46), Пилипюк (Гаврилишин, 46), П. Гуйван.
Голи: Т. Лилик (8), П. Гуйван (12), Владислав Токарчук (15), І. Сачковський (30, 57, з пен.), Д. Галадей (89).
Попереджені: М. Семчишин (9), В. Сайчук (43), Б. Скибінський (56), А. Ліщишин (59), Валерій Токарчук (61), П. Гаврилишин (90).