Захарченко збирається ввести смертну кару в «ДНР»

У ватажка бойовиків виникла нова ідея – страчувати за корупцію, – передає Главком.У так званій Донецькій народній республіці хочуть ввести смертну кару. Про це заявив ватажок терористів Олександр Захарченко, повідомляють сепаратистські сайти.

«В «ДНР» можуть ввести смертну кару за корупцію», – сказав терорист на передовій в інтерв’ю пропагандистам сепаратистів.
 
Поки не відомо, який спосіб смертного вироку за корупцію розглядається в «республіці».

Як повідомлялось, 18 липня Захарченко заявив про заснування нової «держави» під назвою «Малоросія». «Ми, представники регіонів колишньої України, за винятком Криму, заявляємо про заснування нової держави, яке є наступницею України. Ми згодні з тим, що нова держава буде називатися «Малоросія», оскільки сама назва Україна дискредитувала себе», — заявив Захарченко.

Через тиждень, 26 липня, Захарченко відмовився від цієї ідеї. Так, він заявив, що остаточне рішення щодо перейменування сепаратистського утворення на «Малоросію» ще не ухвалено. За його словами, ця ідея вимагає конкретних пропозицій, і сепаратисти далі працюватимуть над ними.
Джерело: ato.today

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення