Відбулось відкриття Всеукраїнського молодіжного Православного табору «Вірля-2017» (хутір Вірля Кременецького району) в якому присутні більше як сто дітей з різних області нашої країни.
Даний табір вже шостий рік поспіль радо приймає молодь віком від 14 років, а про його популярність свідчить те, що кількість дітей з кожним роком зростає. То ж надіємося, що таких таборів в нас буде побільше та кожний з них своєю діяльністю сприятиме зміцненню та процвітанню всієї України!![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19961635_381418035589341_1595090737244101271_n.jpg?oh=3684579e57e6c27f26a4042dec55e8d1&oe=59FC0E6C)
![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20108560_381419378922540_6578151736391522426_n.jpg?oh=5b055670e851810556a2a14450ab6ef1&oe=59C992FF)
![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19990249_381421372255674_2709147742500854176_n.jpg?oh=76592f88c063b393ae56ed2165177742&oe=59F7EA38)