Увага! Представникам бізнесу Кременеччини!

Восени поточного року з метою консультативно - інформаційної підтримки бізнесу розпочинає роботу регіональний Центр підтримки підприємництва (ЦПП) при департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.
Задля налагодження ефективної співпраці та комунікації  між ЦПП та суб’єктами малого і середнього підприємництва району, оперативного інформування про діяльність ЦПП, а саме: щодо спектру консультаційних послуг, що надаватимуться для бізнесу, заходів з підтримки підприємців, новацій законодавства,  повідомлень про нові можливості грантових, кредитних програм для бізнесу формується база даних суб’єктів господарювання.
Заповнені інформаційні анкети необхідно оперативно надсилати в департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації на електронну адресу: ternopil_vrp@ukr.net.
Долучатися до інформаційної бази можна шляхом заповнення Анкети.
Інформаційна анкета розміщена на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та на сторінці у мережі Фейсбук департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lHWsESdxqd88cwc_x2wCgQh2VmtM31-4s1y3fW9qbeY/viewform?ts=59633104&edit_requested=true.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення