Кременеччина та Шумщина у чемпіонаті області з футболу

Минулого тижня відбулися поєдинки 6-го туру вищої ліги та 8-го туру першої чемпіонату Тернопільської області з футболу.

Футбольні поєдинки показали, що ніхто авторитетів не визнає, а лідери можуть запросто програти аутсайдерам чи середнякам.
Центральною у вищій лізі стала зустріч у Добрівлянах, де заліщицький «Прогрес» приймав «ДСО-Поділля» з Тернопільського району. Зустрічалися на той час друга та третя команди чемпіонату. Вже в дебюті матчу гості відкрили рахунок. Валентин Білик утік від опікунів і метрів з 20-ти завдав точного удару. Господарі незадовго відігралися. Крайній оборонець «ДСО-Поділля» Петро Скобляк провалився на своєму фланзі і Андрій Пилип’юк реалізував вихід віч-на-віч.
«Прогрес» (Заліщики) – «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) – 1:1 (А. Пилип’юк, 12 – В. Білик, 3).
Не менш цікавий матч відбувся у Бережанах. Лідер чемпіонату – ФК «Бережани» - приймав амбітний великогаївський «Агрон», який старт сезону провів невдало. У першому таймі ініціативою більше володіли бережанці, які навіть зуміли поцілити у поперечину, а Ігорю Швецю дещиці не вистачило, щоб добити м’яча у ворота «Агрону» після відскоку. Після перерви ситуація на полі змінилася. Вже гаївська команда більш активніше атакувала і таки зуміла вирвати перемогу. За десять хвилин до фінального свистка Ростислав Ціх зробив навісну подачу зі штрафного, а Роман Мельник, вигравши повітря, переправив м’яча ударом головою у ворота ФК «Бережани».
ФК «Бережани» – «Агрон ОТГ» (В. Гаї) – 0:1 (Р. Мельник, 80).
У матчі зборівського «Колоса» з аутсайдером вищої ліги – ФК «Кременець-Академія», здавалося, боротьби особливої не буде, адже вже у першому таймі господарі мали комфортну перевагу в два м’ячі – дубль записав на свій рахунок Володимир Турчак. Однак після перерви зборівчани розслабились і це дало можливість гостям протягом чотирьох хвилин зрівняти рахунок. Після невдалих дій оборонців «Колоса» першим відзначився Олександр Понєдєльнік, а другим – Андрій Чипіжук. І все ж у компенсований час Андрій Блакита приніс господарям перемогу, переправивши м’яча у ворота метрів з 9-ти.
«Колос» (Зборів) – ФК «Кременець-Академія» – 3:2 (В. Турчак, 34, 41, А. Блакита, 90+1 – О. Понєдєльнік, 74, В. Чипіжук, 78).

Турнірна таблиця. Вища ліга

Перша ліга. 8 тур: МФК «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – «Збруч» (Підволочиськ) – 2:3 (В. Тимощук, 27, О. Зубик, 36 – І. Гапанович, 48, Б. Коза, 55, Н. Мазур, 77), ФК «Збараж» – ФК «Тернопіль-Педліцей» – 1:1 (В. Процик, 83 – О. Роман, 27), ФК «Трибухівці» – ФК «Скалат» – 1:0 (П. Нагайовський, 72), ФК «Шумськ» – ФК «Копичинці» – 2:5 (П. Заєць, 37, 82 – А. Шпак, 6, О. Шишигін, 23-а/г, І. Сливка, 32, В. Сагайдак, 34, Н. Мороз, 76).