Шумська громада здобула перемогу з футзалу

Шумська об’єднана територіальна громада представляла Тернопільську область у Всеукраїнській Колосіаді  серед голів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних голів, старост, присвячену Дню Конституції України у м.Скадовськ 22-25 червня 2017 року.
Завжди привітна Скадовщина зустріла учасників найбільшого форуму сільського спорту України хлібом-сіллю, яскравим сонцем, ласкавим морем. На місцевому стадіоні "Колос" урочистим маршем пройшли збірні 20 областей України - голови об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост.
Змагання відбулись з футзалу, волейболу, настільного тенісу, більярду, шахів, шашок, гирьового спорту та дартсу.
Заступник голови ВФСТ "Колос" Михайло Вінтоняк зачитав вітання голови Верховної Ради України Андрія Парубія. У свою чергу, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації Юрій Семченко оголосив вітання від міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та голови обласної адміністрації Андрія Гордєєва.
За результатами з футзалу громада здобула виграш у Житомирян 5:2 і представників Київської області 3:1 і перше місце в групі. У фіналі з Полтавською та Миколаївською областей зайняли 3 місце.
Голова Всеукраїнського ФСТ "Колос" АПК України Олександр Мендусь у вітальному слові побажав учасникам проявити свій спортивний характер, продемонструвати волю до перемоги, а головне - усім миру, добра та злагоди.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення