ФК «Шумськ» сильно здивував суперника

18 червня, у 9-му турі першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу молодий та амбітний ФК «Тернопіль-Педліцей» приймав ФК «Шумськ» і доволі несподівано велику перемогу святкували гості – 4:1.

Вже в дебюті матчу нападник гостей Павло Заєць мав хорошу нагоду, щоб відкрити рахунок, однак після його удару з лінії штрафного майданчика надійно зіграв воротар ФК «Тернопіль-Педліцей» Арсен Коноба. Але пройшло всього кілька хвилин і вже воротар не зумів підстрахувати своїх партнерів. Андрій Галюк зробив навісну передачу зі штрафного, яку на дальній стійці замкнув Павло Заєць (0:1). Ще одного разу гості могли забити після удару в ближній кут Віталія Бабіна, але цього разу Коноба зумів у стрибку відбити м’яча. Ліцеїсти могли покарати суперника після того, як їх воротар Андрій Мороз невиправдано далеко вийшов з воріт, однак Віталій Щебивовк своїм шансом не скористався. Як і не зумів замкнути передачу з правого краю найдосвідченіший гравець ФК «Тернопіль-Педліцей» Віктор Івегеш. Натомість шумська команда свою нагороду використала. Після подачі кутового господарі відбилися, але м’яч за 22 метри від воріт спіймав на ногу Тарас Байрай і в один дотик поцілив прямісінько в ліву «шістку» (0:2). А під завісу першого тайму Іван Шимчишин у штрафному майданчику збив Віталія Бабіна і арбітр без вагань вказав на одинадцятиметровий. Пенальті реалізував воротар гостей Андрій Мороз, щоправда зробив це не досить впевнено – Арсен Коноба вгадав напрямок польоту м’яча, навіть дотягнувся до нього, але відбити не зумів (0:3).
Початок другого тайму був за ліцеїстами, які в одному епізоді після кутового завдали не точного удару головою (пробивав Юрій Савка), але вже після другого корнера святкували взяття воріт. Подачу від кутового ніхто не замкнув, м’яч дістався до Дмитра Гром’яка, який переадресував його на одинадцять метрів, звідки його переправив у ворота капітан господарів Роман Волохатий (1:3). Однак розвинути успіх молодим футболістам ФК «Тернопіль-Педліцей» не вдалося. Шумчани зуміли ще одного разу відзначитися. Їх воротар далеко вибив м’яча від власних воріт, оборонці господарів промахнулися по м’яча у той дістався до Павла Зайця. Нападник ФК «Шумськ» не зближуючись з воротарем елегантно перекинув м’яча через кіпера (1:4). Після цього взяття воріт по великому рахунку інтрига в матчі зникла…
Джерело: ffternopil.com

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення