Лабіринт до 3 кілометрів на околиці Кременця

Підземні коридори, кімнати і лабіринт до трьох кілометрів, і все це – на околиці Кременця.

Студенти Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка вже найближчим часом можуть отримати змогу відвідувати таємничі підземелля в рамках занять з суспільних дисциплін.
Таку думку висловила викладач цього закладу доктор історичних наук, доцент Ірина Скакальська.
Підземні коридори, кімнати і лабіринт до трьох кілометрів, і все це на околиці Кременця. Вхід до казкових тунелів відшукати не так просто серед мальовничої природи. Проте наша невелика компанія була наполегливою і ми потрапили туди та прогулялись підземним містом. Погода нам сприяла, навіть дощ зачекав.
Дуже добре, що зустріли нашого колегу Миколу і він нам показав дорогу, щиро вдячні йому. Варто сказати, що свою мандрівку представники кафедри суспільних дисциплін академії присвятили відкриттю спеціальності «Історія». Блукали лабіринтами і думали, як можна буде привести студентів та розповідати про життя первісних людей, можливо добути вогонь чи показати де люди ховались від набігів орди…неймовірно цікаво.
Згадала автобіографічний твір Василя Кархута «Окрилена земля» (працював лікарем у Кременці в міжвоєнний період ХХ ст.). Він у книзі згадує про символічне вигадане підземне місто та його жителів, можливо автор теж блукав цими тунелями, які надихнули його до написання одного з епізодів твору?
 
Джерело: Терен 

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення