Мешканці Кременця на фото початку ХХ століття

В мережі Інтернет можна часто натрапити на оригінальні світлини кременецьких фотографів.

Проект Lodomeria відшукав на онлайн аукціонах фотографії мешканців міста Кременця початку ХХ століття.
null null 
null null
null null
null null
null null
null null
null null
Lodomeria - інтернет-ресурс з вивчення генеалогії Волинського краю та історії вцілому. Метою створення ресурсу є популяризація сімейних цінностей та патріотизму шляхом дослідження родинних зв'язків та вивчення історичних перепетій Волинської землі. (http://lodomeria.weebly.com/
Фотографії тих часів, якщо придивитись ніби трьохвимірні, вони гарні з трьох сторін. Фотографії початку ХХ століття коштували не мало, тому їх могли дозволити лише заможні громадяни. Групова фотографія коштувала 1 рубль 50 копійок, портрет – теж півтора рубля за шість штук, кабінетний – 4 рубля за шість примірників. В популярному фотоблозі elfolio подано перелік фотографів Волинської губернії. 
На початку ХХ століття в Кременці були такі відомі фотографи, як П.В. Бродскiй (P. Brodski), Бик Бенцин, Добржанський Болеслав та Михайлина, Кіржнер Шмуль, Крутовська Кароліна, Корженевський Петро, Оппітц Максиміліан. Можливо хтось із тернопільчан на фото впізнає своїх предків. 
P.S. Від себе. Не продавайте ніколи своїх родинних фотографії, це ваша історія. Не лишайте своїх нащадків можливості глянути, якими були їх предки. 
Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО. Фото з ebay, Мешок, allegro.
Джерело: TeNews

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення