Матч ФК "Тривалети" - ФК "Грабовець" 📹

Вітаємо нашу команду з черговою перемогою, яка дозволила їй піднятися на третю сходинку турнірної таблиці!

Не дивлячись на те, що багато гравців збірної команди нашого району, основа якої базується на команді футбольного клубу «Тривалети», є футболістами з команд нашого району та лише декілька матчів провели в одній команді, граючи в матчах 1 ліги обласного чемпіонату, всі футболісти підтримають один одного, і, як показав вчорашній день, не тільки на словах, а й на ділі. Так, саме після вчорашнього матчу 6 туру всі кошти, які отримали гравці нашої команди на гру, ними ж було передано травмованим гравцям-одноклубникам. Даний вчинок заслуговує поваги та є прикладом для наслідування, адже в наш важкий час далеко не кожен на таке спроможний. То ж дякуємо всій дружній команді, а травмованим футболістам бажаємо якнайшвидше відновитися та повернутися до дружнього футбольного колективу.
Так, вже на 14 хвилині Ярослав Єфремов, після відмінної передачі Вадима Денисюка, точним ударом відкрив рахунок, а на 17 хв вже сам Вадим гарматним пострілом поцілив в самісіньку «дев`ятку» воріт суперника. На 23 хвилині воротар нашої команди Іван Казмірчук розпочав атаку точним пасом на Ярослава Єфремова, який чудово розібрався в ситуації та оформив дубль в матчі. Гол Р. Хоми на 59 хвилині матчу додав інтриги в грі, та, не дивлячись на можливість відзначитися гравців обох команд, фінальний свисток арбітра матчу зафіксував підсумковий результат 3:1. То ж вітаємо нашу команду з черговою перемогою, яка дозволила їй піднятися на третю сходинку турнірної таблиці!