Кременеччина й Шумщина багата мальовничими лісовими краєвидами та місцинами, які потрібно облаштувати всім необхідним для відпочинку місцевого населення і туристів. Щороку працівники державного підприємства «Кременецьке лісове господарство» здійснюють ремонт й облаштування рекреаційних зон.
Лісівники багато потрудились, аби очистити та відновити не одне джерело в урочищі «Маринки», що на Шумщині. Працівники лісництва встановили кладки біля джерел та огородження від занамулення.
![](http://kremlisgosp.at.ua/_nw/0/s28289760.jpg)
![](http://kremlisgosp.at.ua/_nw/0/s37065137.jpg)
![](http://kremlisgosp.at.ua/_nw/0/s32683652.jpg)
Також проведено розчистку дороги та встановлено шлагбаум при в’їзді в урочище «Маринки». Цінувати дари природи та шанувати людську працю закликають працівники лісового господарства. Адже від кожного з нас залежить, чи чистим буде наш ліс. За інформацією ternopillis.gov.ua