21 березня, у Кременці, що на Тернопільщині провели вишкіл.
Участь у навчаннях взяли учні 9-х класів. Дітей навчали боротьбі, показували зброю та розповідали техніку безпеки.
За сприяння відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА спільно з Українським козацтвом, спілкою ветеранів Афганістану, Кременецьким козацьким осередком у ДНЗ “Кременецький професійний ліцей” було проведено вишкіл, – пише Терен.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/03/17310085_1809703239350537_2030968596738362262_o-700x394.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/03/17310200_1809703166017211_4516124662270949990_o-700x394.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/03/17434736_1809702966017231_862951126510470728_o-700x394.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/03/17434844_1809703806017147_3710960531349019495_o-700x394.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/03/17436200_1809703386017189_2991338078889960363_o-700x394.jpg)