Чому Шумську вулицю ремонтує чужа фірма?

Кошти – державні, замовник – управління капітального будівництва в Тернопільській області

Триває ремонт вулиці Енергетична у Шумську, на часі – вул. Лесі Українки – про це ми вже повідомляли шумчан минулого тижня і на сайті міської ради, і в газеті «Новини Шумщини».
Та схоже, що громадяни потребують додаткового інформування, адже чимало з них запитує: чому ремонтні роботи виконує чужа фірма, а її працівники – вірменської національності?
- Коштів на ремонт цих вулиць добивалася міська рада, - каже голова Шумської громади Володимир Плетюк. – Відповідно, держава виділила певну суму. Оскільки це кошти не міського бюджету, а державного, то функції замовника виконує управління капітального будівництва в Тернопільській області. Саме йому було передано кошти. Після того УКБ оголосило тендер на проведення робіт – їх виграла відповідна фірма. Все це виписано законодавчо, тому міська рада не мала права самостійно обирати виконавця. Щодо сум, які будуть використані на ремонт вулиць, то відповідний проект пройшов перевірку в облдержадміністрації, Мінрегіонбуді та державну експертизу. Кошти державні, тому саме держава і контролює ці роботи. Ми ж можемо слідкувати за якістю їх виконання, адже саме Шумська об’єднана громада добивалися того, щоб дані проекти були профінансовані. Тому, якщо у шумчан є претензії, побажання, зауваження стосовно того, як ідуть роботи, звертайтеся у міську раду, а ми, відповідно, будемо передавати їх замовнику та виконавцю, - каже міський голова Володимир Плетюк.
Джерело: shumska-gromada.gov.ua

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення