Найбагатше село Кременецької громади збунтувалося проти високих тарифів


Після останнього підвищення тарифів у громадському транспорті Кременецької міської об’єднаної громади, проїзд для міських пенсіонерів становить 5 гривень, а для сільських, скажімо з села Білокриниці – 8 грн.


– Мільйонні податки з підприємств білокриницьких територій поступають до бюджету новоствореної Кременецької громади (ОТГ). Але чомусь білокриницькі пенсіонери змушені платити за проїзд в автобусі аж  8 грн., на відміну від кременецьких, які платять лише 5 грн. Відстань від Кременця до Білокриниці всього 5 км. Хіба це справедливо? Ми що – не люди! Тоді навіщо було об’єднуватись в ту громаду, – обурюється сільська мешканка Тетяна Щирба.

Пані Щирба також повідомила, що спочатку в них забрали працівника по догляду за порядком на цвинтарі, а тепер ще й їхніх пенсіонерів дискрімінують та принижують.

– Чому новій владі «паралельно», як живуть прості люди, пенсіонери на селі. Люди кажуть, плачучи: «Та вони повинні нам в першу чергу допомагати, тому що саме від нас Кременецька ОТГ отримує величезні, мабуть найбільші прибутки. А що творить «нова влада»? Чому вона нас «добиває» та чому «обдирає до нитки»?!, – підсумовує Тетяна Щирба.

Нагадаємо, у селі Білокриниця розміщене бюджетоутворююче підприємство всієї Кременецької громади – ТОВ «Кременецьке молоко» (колишній молокозавод).

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення