У Кременці медзаклади майже повністю заповнені хворими на коронавірус. Зокрема, в інфекційному відділенні районної лікарні зайняті 14 ліжко-місць із наявних 15-ти.
![тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, кременець, коронавірус](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/14/45e7a5c67b1075e400a4a9a44a8a88c8.jpg?1599480152)
Як повідомляє КНП «Кременецька районна комунальна лікарня», для хворих, що потребують кисневої терапії та ШВЛ, функціонує перепрофільоване в інфекційний стаціонар відділення анестезіології та інтенсивної терапії. З наявних 5 ліжок пацієнтами зайнято 4.
Також, у лікувальному закладі є 6 апаратів ШВЛ, що використовуються у боротьбі з епідемією COVID-19.![тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, кременець, коронавірус](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/14/45e7a5c67b1075e400a4a9a44a8a88c8.jpg?1599480152)
Як повідомляє КНП «Кременецька районна комунальна лікарня», для хворих, що потребують кисневої терапії та ШВЛ, функціонує перепрофільоване в інфекційний стаціонар відділення анестезіології та інтенсивної терапії. З наявних 5 ліжок пацієнтами зайнято 4.
До слова, станом на 5 вересня на Тернопільщині лабораторно підтвердили і 7055 випадків COVID-19, 82 – летальних, 3353 людей одужало.