![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/03/%D0%B4%D0%B8%D1%82.jpg?resize=620%2C413&ssl=1)
Про неприємну ситуацію, котра могла мати дуже погані наслідки розповіли у соцгрупі Типовий Кременець.
[ads-post]Як з’ясувалося, малюку, якому не виповнилося й трьох років потрібна була медична допомога. Однак у кременецькій лікарні дитя відмовилися приймати, відправили в Тернопіль.
“Нещодавно з дитиною моєї подруги сталась невеличка пригода. Нічого страшного, але прийшлось викликати швидку до дитини, якій ще і трьох років немає. І виявилось, що Кременецька лікарня дітей не приймає, Збаразька відмовляється приймати людей з Кременця і відправляють в Тернопіль, де хочуть, аби їм “подякували” за те, що не викликають поліцію через, як здається лікарю, недостатній догляд за дитиною…”
У коментарях люди стали на бік дописувачки, ділилися своїми неприємними історіями. Кажуть, це вже не перший випадок