![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/103370916_3171876199572493_6496616504124700066_o.jpg?resize=600%2C800&ssl=1)
[ads-post]Не оминув град і Кременеччину. Там через стихію деякі населені пункти залишилися без електроенергії. “Був невеликий град і дуже сильна гроза. Зараз небезпечні грози, з сильною блискавкою. В нас вимкнулася електроенергія. Але, на щастя, все швидко відновили”, – додає жителька села Горинка Галина Бик.
За прогнозами Укргідрометеоцентру, грози і град ймовірні на Тернопільщині до кінця тижня. А за попередніми прогнозами, нестійкі погодні умови спостерігатимуться до середини місяця.