За добу у Кременці підтверджено два випадки захворювання на COVID-19


За інформацією оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території міста Кременець (далі – штаб), станом на 9.00 5 травня у Кременці підтверджено два випадки захворювання COVID-19 (вул. Льотчиків-Визволителів). Станом на 5.05.2020 у Кременці підтверджено 30 випадків захворювання на COVID-19. Кременеччина, на жаль, наразі має найбільше хворих на коронавірусну інфекцію, загалом по району – 270 людей за даними ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України».
[ads-post]У зв’язку із таким розвитком ситуації штабу довелося вжити додаткових заходів для запобігання поширенням коронавіросної хвороби covid-19.

Зокрема, від сьогодні не прийматимуть відвідувачів у Кременецькій філії Тернопільського ОЦЗ. Про це йдеться у протоколі засідання штабу.

Рекомендувати керівнику Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з директором Кременецької районної філії здійснити комплекс епідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, в тому числі здійснити контроль за проведенням тестування всіх працівників на наявність COVID-19, за самоізоляцією контактних працівників, провести дезінфекцію приміщення, розглянути питання можливості оголошення простою працівникам, які не можуть виконувати свої повноваження в зв’язку з відсутністю умов, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції та вирішити питання виконання повноважень Кременецької районної філії  іншими філіями Тернопільського обласного центру зайнятості, – зазначають у протоколі.
Через зараження одного з працівників також закрили один із супермаркетів у місті.

Тимчасово призупинити діяльність магазину «Рукавичка» в  м. Кременець з 00:00 год. 05.05.2020 року до отримання результатів тестування всіх працівників. Власнику (керівнику) суб’єкта господарювання, який провадить діяльність у зазначеному магазині здійснити комплекс епідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, в тому числі здійснити контроль за проведенням тестування всіх працівників на наявність COVID-19, за самоізоляцією контактних працівників, провести дезінфекцію приміщення.


   Кременецька міська рада вкотре закликає неухильно дотримуватися режиму карантину, без нагальної потреби не виходити з дому – при виході одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення