Кременець потопає у смітті: люди влаштували сміттєзвалище прямо біля лісу 📷

Фотографії сміттєзвалища, яке утворилося біля лісу неподалік Кременця, поширили в місцевій спільноті Типовий Кременець. Люди шоковані масштабами екологічної катастрофи – у деяких місцях шари з відходів досягають метрової висоти.
[ads-post]“Світлини самих же кременчан. Прибирати потрібно та одними руками такі масштаби не прибереш, є таке де метрові шари сміття. Тут потрібна техніка: екскаватори та вантажівки”, – пишуть в групі.

Люди пишуть, що потрібно згуртуватися та прибрати сміття. Інші вважають, що невдовзі звалище виникне знову і єдиний порятунок – високі штрафи.

Також жителі міста коментують цю ситуацію:

“Це в першу чергу треба якось контролювати те, щоб не смітили люди. Вже багато раз добровольці збирались, прибирали місто, ліси, проходить пару днів, і знову те ж саме. При чому, враховуючи, що зараз карантин, це на 95% свої ж місцеві люди і смітять, а не студенти приїжджі, чи ще хтось”.

“Нам, жителям міста, потрібно збиратися і прибирати. Що неможливо самотужки прибрати, — звертатися в міську раду. Саме виставляння фото нічого не дасть.
Ми просто подивимося, поспівчуваємо, поставимо засмучені смайлики.”

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення