![Телефонный аферист украл у жителя Константиновского района почти ...](https://konstantinovka.in.ua/sites/default/files/styles/prew_full/public/moshennik.jpg,qitok=yb3n6Kqg.pagespeed.ce.zt8KAXYPy6@2x.jpg)
[ads-post]Псевдобанківський аферист зумів викрасти з картки кременчанки 42 тисячі гривень. Дієвий метод вкотре спрацював: у телефонній розмові шахрай переконав «клієнтку», що банківську картку заблоковано, потрібно надати всю інформацію, щоб її розблокувати. Довірлива жертва, звісно ж, усе розповіла, як наслідок – втратила чималі кошти, ще й кредитні.
Краяни, не будьте такими довірливими до незнайомців! У телефонному режимі працівники банку ніколи не міняють паролі, не продовжують строки дії карток! Не виконуйте жодних вказівок щодо будь-яких фінансових операцій!