Кременчанин здобув два «золота» на змаганнях, які могли не відбутися

Кременчанин здобув два «золота» на змаганнях, які могли не відбутися (фото)
Кременецький лижник Дмитро Мазурчук, який нещодавно потрапив у ТОП Континентального Кубка, знову радує своїх шанувальників. На Чемпіонаті України з лижного спорту молодий спортсмен виконав, так званий, «золотий дубль».
[ads-post]Проте, змагання могли не відбутися через різку зміну погодних умов. Програма змагань до останнього була невідома. У Ворохту прийшла справжня зима і все завіяло снігом. Відтак, Чемпіонат відбувався відповідно до умов для проведення спортивного заходу.
Дмитро Мазурчук здобув дві медалі найвищої проби в перший же день Чемпіонату Україні в Ворохті (Івано-Франківська обл.). Змагання проводили на трампліні К70. Також він виборов золото у лижному двоборстві (стрибки з трампліна К70 та біг на лижах 5 км). У стрибках з трампліна потужністю К90 серед літаючих лижників кременчани посів призове третє місце.