Все для народу: в «Нафтогазi» розповiли, скiльки коштуватиме газ для населення у сiчнi наступного року

У сiчнi 2020 року вартiсть газу для населення становитиме 5,5 гривень за кубометр (без ПДВ та нацiнок газзбутiв, якi для кожного регiону є різними). Про це повідомили у пресслужбі "Нафтогазу". Підреслюється, що ця цiна на 12% менша, нiж у сiчнi 2019 року.
[ads-post]"Ця ціна співпадає з квартальною гарантованою ціною, яку Нафтогаз запропонував усім захищеним споживачам на період з січня по квітень 2020 року.
Споживачам, які хочуть отримувати газ за ціною, що буде змінюватися щомісяця до кінця опалювального сезону в залежності від ринкових обставин, необхідно з 10 по 24 грудня звернутися до своїх регіональних збутових компаній", - йдеться у повiдомленнi.
Споживачі, які хочуть купувати газ за фіксованою ціною з 1 січня 2020 року до кінця сезону, не мають нікуди звертатися чи вносити передплату -для них з 1 січня автоматично почне діяти гарантована ціна.
З 1 травня 2020 року ціни на газ для населення будуть повністю ринковими.
Для промислових споживачів, які купують газ "Нафтогазу" на умовах передплати, у січні також діятиме ціна 5500 грн за тис кубометрів. Промисловим споживачам, які купують газ без передплати, "Нафтогаз" у січні 2020 року пропонує газ за ціною 6072 грн за тис кубометрів (без ПДВ та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення