![Ð®Ð½Ñ ÐºÑеменеÑÑÐºÑ ÑÑÑболÑÑÑи дебÑÑÑвали на ÐÑеÑкÑаÑнÑÑÐºÐ¾Ð¼Ñ ÑÑÑнÑÑÑ (ÑоÑоÑепоÑÑаж)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/futbol.jpg)
Доки у Кременці триває спорудження Спортивного ядра на базі Волинського ліцею ім. Нестора Літописця, місцеві спортсмени охоче беруть участь у змаганнях поза межами Тернопільщини.
Зокрема, до Всеукраїнського дитячого турніру з футболу долучилися маленькі кременчани. Пройшов захід у смт Смига, що у сусідній Рівненській області.[ads-post]– Наймолодші учасники футбольного клубу «Арсенал» (с. Білокриниця) дебютували на Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу «Кубок Єврошпон-Смига». У змаганнях взяли участь 16 команд з різних міст України – Києва, Тернополя, Дубно, Рівне, Луцька, Хмельницького та інших. Приємно, що наші діти долучилися до змагань такого рівня та показали гарну гру, – пише Anichka Leskiv.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/futbol1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/futbol2.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/futbol3.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/futbol4.jpg)