![Ðа беззаÑ
иÑÐ½Ñ Ð´Ð¸ÑÐ¸Ð½Ñ Ð½Ð°Ð¿Ð°Ð»Ð° ÑÑÑÑдÑÑка Ñобака](http://termedia.te.ua/wp-content/uploads/2019/09/9804e5bc0d036260e764252e9ec35a9d_XL1.jpg)
На Тернопільщині дитина постраждала від укусу собаки. На хлопчика накинувся сусідський пес. Інцидент трапився у Почаєві, що на Кременеччині, 16 вересня.
За інформацією журналістів сайту «Тернополяни», потерпілий — 12річний школяр. Рідні не відразу звернулися за допомогою до медиків. Лише ввечері наступного дня хлопчика доправили до Кременецької районної лікарні.[ads-post]У медзакладі у нього діагностували кусані рани ноги.
Чи була собака хворою на сказ – покаже експертиза. Наразі життю дитини нічого не загрожує