![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑнкÑбаÑÐ¾Ñ Ð´Ð»Ñ Ð½ÐµÐ¼Ð¾Ð²Ð»ÑÑ](http://vsn.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/wpxlx6mfiylo66ls7oos3wzsvbqdynsb-770x470.jpg)
Декілька медичних закладів Тернопільщини очікують на обладнання з Німеччини, зокрема інкубатор для немовлят.
[ads-post]10 вересня під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.
У ході засідання вирішили визнати гуманітарною допомогою вантажі, які надійшли з Федеративної Республіки Німеччини для потреб Шумської, Кременецької, Бучацької, Теребовлянської районних лікарень, Тернопільської обласної дитячої лікарні, Тернопільського онкологічного диспансеру та Тернопільської центральної районної лікарні.
А також комісія рекомендує обласній державній адміністрації визнати гуманітарною допомогою один легковий автомобіль, який надійшов з Республіки Польща для забезпечення особи з інвалідністю та передати у власність легковий автомобіль після смерті особи з інвалідністю – спадкоємцю.
![](http://sobes-ter.gov.ua/uploads/posts/2019-09/thumbs/1568116222_70221742_742875102831243_4887888583479787520_n.jpg)