![ТеÑнопÑлÑÑина, ÐÑеменеÑÑина, ÐÑеменеÑÑÐºÑ Ð³Ð¾Ñи, меÑелик, ÑаÑÑÑнÑÑ Ð³ÑÑÑева, Це ÑÑкаво, пÑиÑода, ÐкÑана ТимоÑенко, наÑÑоналÑний паÑк, ФоÑоÑакÑ, ТеÑен](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/06/metelyk.jpg)
Чималі для наших широт метелики і досі зустрічаються в Кременецьких горах.
На одного з таких, що занесені у «Червону Книгу України» натрапив Віталій Міщук.
– Сатурнія грушева. Червона Книга в Смизі. Поки є дубові ліси, – пише чоловік. Хоча смт. Смига – це уже Дубнівський район Рівненської області, що межує з Тернопільщиною, туди також простягається Кременецький кряж.
– Це Кременецькі гори, але не територія національного парку. Хоча такого метелика можна зустріти і в Кременці, вночі літаючого, а вдень сплячого під листочком. Це один із найбільших метеликів нашого регіону, приблизно з людську долоню. Минулого року зустріла сплячого під листком півонії на території ватної фабрики в Кременці, – розповіла начальник відділу екологічної освіти національного парку «Кременецькі гори» Оксана Тимошенко.