![áòÃÂÃÂûøýð òÃÂô ÃÂÃÂõüõýõÃÂÃÂúøù ñþÃÂðýÃÂÃÂýøù ÃÂðô.](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61073061_894106227426224_3023140407782408192_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=c098f6dcd5441560ca56e48d3a42f0e6&oe=5D54A5C3)
У час, коли навколо милує око травневе різнобарв’я, а увесь світ відзначає Міжнародний день біологічного різноманіття, Кременецький ботанічний сад щороку стає місцем паломництва до величного Храму Природи. Сюди прямують туристи з різних куточків України.
Цьогоріч тут уже встигли побувати учні, студенти, люди різних вікових категорій як із Кременця, так і з Дубна, Рівного, Тернополя, Луцька, тощо. Для них було проведено еколого-пізнавальні, тематичні екскурсії. Благодійну масштабну екскурсію працівники сектору екоосвіти провели для “Соціальної ініціативи” “Єднання поколінь”. Радує, що найстаріший сад України – Кременецький – і далі приваблює гостей, відвідувачів, екскурсантів як скарбниця природного багатства і краси.
![áòÃÂÃÂûøýð òÃÂô ÃÂÃÂõüõýõÃÂÃÂúøù ñþÃÂðýÃÂÃÂýøù ÃÂðô.](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61106863_894106337426213_7374569438344904704_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=8384332137df397c8f56558a6d0d257e&oe=5D94A61D)