![ТеÑен, ТеÑнопÑлÑÑина, ÐТÐ, ÑейÑовий авÑобÑÑ, полÑÑÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/2-56.png)
21 квітня, на автодорозі сполученням «Луцьк-Дубно» зіткнувся автомобіль Volkswagen Caddy та рейсовий автобус « Луцьк-Тернопіль». Троє пасажирів автомобіля загинули одразу на місці події.
Як повідомили у Нацполіції Волинської області водій автомобіля виїжджаючи на дорогу «Луцьк-Дубно» не надав перевагу в русі та зіткнувся з рейсовим автобусом.
Водій, житель Луцька та ще двоє пасажирів авто загинули на місці події, ще одного 5-річного пасажира доправили в реанімацію обласної клінічної лікарні. Постраждали внаслідок ДТП також і троє пасажирів автобуса: 54-річна жителька Луцька, 60-річний житель міста Дубно Рівненської області та 17-річна жителька Луцького району. Їх госпіталізували до медичного закладу.