![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2016/02/pochaiv.jpeg?resize=640%2C453&ssl=1)
Наразі у поліції не коментують ситуацію, адже ще не встановлені всі обставини справи. Крім того, до правопорушень, де фігурують неповнолітні, ставляться із обережністю.
Зазначимо, що для мешканців Почаєва не є таємницею, що на території Свято-Успенської Почаївської лаври жебракує чимала кількість людей, адже кожного дня у місто приїжджає велика кількість паломників. При цьому більшість жебраків – немісцеві.